Skup rzepaku – gdzie sprzedać, jak dojechać, jaka cena tony rzepaku

Prowadzimy skup rzepaku kontraktowanego i niekontraktowanego oraz skup innych zbóż.

Magazyn jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 18:00
Adres: Kazimierzew 41, 99-232 Zadzim (droga na Pęczniew)
Zadzwoń. Zapytaj o aktualną cenę rzepaku na skupie i umów się na odbiór.
Telefon: 43 678 64 39, 516 087 447
e-mail: info@godzinski.agro.pl

Skup rzepaku – załadunek, rozładunek i wycena

Dla nas ważna jest każda tona rzepaku. Skup odbywa się w nowoczesnym magazynie oddanym do użytku w 2018 roku. Zadbaliśmy o to, by rozładunek, badania i
wycena odbywały się szybko i bez problemów. Przy rozładunku wykonywana jest próba, podczas której badamy wilgotność rzepaku i sprawdzamy zanieczyszczenia. Testy wykonuje wykwalifikowany pracownik. W laboratorium korzystamy z nowoczesnych i dokładnych urządzeń, które gwarantują obiektywny wynik.

Nasza siedziba została dostosowana do sprawnej obsługi, ale Państwa wygoda też jest dla nas ważna. Możecie Państwo liczyć na darmową kawę lub butelkę zimnej wody i chwilę odpoczynku w komfortowych warunkach.

Obsługujemy duże przedsiębiorstwa rolne i prywatne gospodarstwa. Magazyn jest wyposażony w wywrotnice, dlatego poradzimy sobie również z przyczepami bez hydrauliki.
Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Istnieje możliwości umówienia się na konkretną godzinę nawet poza czasem otwarcia magazynu, co jest istotne zwłaszcza w czasie kampanii żniwnej.

Wystarczy zadzwonić – wspólnie ustalimy dogodny termin skupu rzepaku.

Dodatkowe usługi

Koszenie i / lub odbiór rzepaku z pola – oszczędzasz czas, a rzepak zostanie skoszony i dostarczony do skupu w najlepszym momencie, gdy jego cena będzie najbardziej korzystna.
Duży wybór materiału siewnego – oferujemy nasiona od sprawdzonych producentów, większość odmian sami przetestowaliśmy na własnych polach, dlatego wiemy, co sprzedajemy.

Jak do nas trafić?

Skupujemy rzepak od rolników z województwa łódzkiego, wielkopolskiego oraz z innych regionów. Przyjeżdżają do nas z Zadzimia i okolic, a także z wielu terenów oddalonych od naszego magazynu. Gościmy rolników z takich miejscowości jak: Poddębice, Szadek, Łask, Warta, Sieradz, Pabianice, Kalisz, Wieluń, Konin, Kutno, Turek.
Kliknij w mapę, by otworzyć nawigację Google Maps.

, rzepak skup Zadzim
lub wpisz adres skupu rzepaku do nawigacji: Kazimierzew 41, 99-232 Zadzim (droga na Pęczniew)

Godziński Rolnictwo – Dlaczego warto nam zaufać?

Dla rolnika od rolnika

My także prowadzimy gospodarstwo, dlatego swoich Klientów traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Znamy się na tym, bo rolą zajmujemy się od pokoleń. Dobrze wiemy, co siać, jak uprawiać, kiedy zbierać i skupować zboże. Zawsze służymy pomocą i dobrą radą. Przyjedź do nas na skup rzepaku, a jak będziesz mieć chwilę, to porozmawiamy o naszej robocie.

Szybko, sprawnie i fachowo

Nasi Klienci wracają do nas w każdym kolejnym sezonie. Dlaczego? Bo staramy się, by cały proces skupu rzepaku przebiegał szybko, sprawnie i fachowo. Zawsze podajemy informacje o cenie rzepaku i wartości sprzedawanego zboża. Wszystko odbywa się w sposób jawny i przejrzysty. Skupujemy rzepak kontraktowany i niekontraktowany.

Nie tylko skup rzepaku

Zajmujemy się również świadczeniem usług rolniczych, sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, dystrybucją materiału siewnego, nawozów, agrochemii. Potrzebujesz usprawnić, przyspieszyć, zautomatyzować pracę w gospodarstwie? Przyjedź do naszego skupu i porozmawiaj z naszymi pracownikami. Pomożemy, doradzimy – z nami urośnie!