Maszyny rolnicze i atestacja opryskiwaczy

Naszym atutem jest posiadanie własnego gospodarstwa oraz praca w usługach, dzięki czemu doskonale rozumiemy Państwa potrzeby, a zróżnicowana oferta maszyn rolniczych pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy również jedynym importerem maszyn do pakowania francuskiej firmy Getra. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszystkie materiały eksploatacyjne ( zszywki i siatki) jak również części zamienne.

Maszyny rolnicze i części zamienne

Mamy także bogato zaopatrzony sklep z częściami zamiennymi. Posiadamy części do pras, kombajnów ziemniaczanych, pługów, specjalistyczne części do opryskiwaczy i wielu innych.

Współpracujemy z najlepszymi hurtowniami gwarantującymi najwyższą jakość, korzystne ceny i szybki czas realizacji, w przypadku wyjątkowych potrzeb.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół ludzi, nie tylko mający na celu jak najszybsze usunięcie usterki, ale także służących radą – jak efektywnie i bezpiecznie użytkować zakupiony sprzęt. W sezonie zimowym świadczymy usługi przeglądu i naprawy maszyn, w celu przygotowania ich do kolejnego sezonu, a rabaty posezonowe w hurtowniach gwarantują redukcję kosztów serwisowych.

Od 2004 r. prowadzimy także Stację Atestacji Opryskiwaczy. Każdy opryskiwacz, zarówno polowy, jak i sadowniczy, musi być poddany kontroli co 3 lata, jest to obowiązek ustawowy. Atestacja odbywa się bezpośrednio na terenie firmy, ale istnieje także możliwość dojazdu do gospodarstwa. Warto dodatkowo pamiętać, że sprawny opryskiwacz to bardzo ważny element wysokich plonów. Stosowanie niesprawnego opryskiwacza zwiększa koszty, może ograniczyć efektywność zabiegu oraz przede wszystkim naraża zdrowie operatora i konsumenta.