Skup kukurydzy mokrej i suchej – gdzie sprzedać, jak dojechać, jaka cena skupu kukurydzy

Prowadzimy skup kukurydzy mokrej i suchej oraz skup innych zbóż. Zajmujemy się kontraktacją kukurydzy mokrej i kukurydzy suchej. Gwarantujemy najlepsze ceny i sprawną obsługę.

Magazyn jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 18:00
Adres: Kazimierzew 41, 99-232 Zadzim (droga na Pęczniew)
Zadzwoń. Zapytaj o aktualną cenę rzepaku na skupie i umów się na odbiór.
Telefon: 43 678 64 39, 516 087 447
e-mail: info@godzinski.agro.pl

Skup kukurydzy mokrej i suchej odbywa się w nowoczesnym magazynie, który dostosowaliśmy do wydajnego i sprawnego odbioru ziarna. Posiadamy własną suszarnię zbóż. Obsługujemy duże przedsiębiorstwa rolne i prywatne gospodarstwa. Magazyn jest wyposażony w wywrotnice, dlatego poradzimy sobie również z naczepami bez hydrauliki.

Nasza siedziba została dostosowana do szybkiej obsługi, ale Państwa wygoda też jest dla nas ważna. Możecie Państwo liczyć na darmową kawę lub butelkę zimnej wody i chwilę odpoczynku w komfortowych warunkach.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Istnieje możliwości umówienia się na konkretną godzinę nawet poza czasem otwarcia magazynu, co jest istotne zwłaszcza w czasie kampanii żniwnej.

Wystarczy zadzwonić – wspólnie ustalimy dogodny termin skupu kukurydzy

Oferujemy również koszenie i odbiór kukurydzy bezpośrednio z pola

Przy odbiorze sprawdzamy wilgotność, na podstawie której kwalifikujemy kukurydzę jako mokrą (do ok. 30% wilgotności) lub kukurydzę suchą (do ok. 14,5%). Badamy również zawartość zanieczyszczeń, zawartość skrobi oraz ogólne cechy ziarna (np. brak szkodników, barwa, brak chorób grzybowych). W laboratorium korzystamy z nowoczesnych i dokładnych urządzeń, które gwarantują obiektywny wynik, a wszystkie testy wykonuje nasz wykwalifikowany pracownik.

Dodatkowe usługi

Koszenie i / lub odbiór kukurydzy z polaoszczędzasz czas, a kukurydza zostanie skoszona i dostarczona do skupu w najlepszym momencie.
Duży wybór materiału siewnegooferujemy nasiona od sprawdzonych producentów, większość odmian sami przetestowaliśmy na własnych polach, dlatego wiemy, co sprzedajemy.

Skup kukurydzy i kontraktacja- jak do nas trafić?

Prowadzimy skup kukurydzy mokrej i suchej dla rolników z województw:

  • łódzkie, 
  • wielkopolskie
  • oraz z innych regionów. 

Przyjeżdżają do nas z Zadzimia i okolic, a także z wielu miast oddalonych od naszego magazynu. Gościmy rolników z takich miejscowości jak: Poddębice, Szadek, Łask, Warta, Sieradz, Pabianice, Kalisz, Wieluń, Konin, Kutno, Turek

Kliknij w mapę, by otworzyć nawigację Google Maps.

, rzepak skup Zadzim
lub wpisz adres skupu kukurydzy do nawigacji: Kazimierzew 41, 99-232 Zadzim (droga na Pęczniew)

Godziński Rolnictwo – Dlaczego warto nam zaufać?

Dla rolnika od rolnika

My także prowadzimy gospodarstwo, dlatego swoich Klientów traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Znamy się na tym, bo rolą zajmujemy się od pokoleń. Dobrze wiemy, co siać, jak uprawiać, kiedy zbierać i skupować zboże. Zawsze służymy pomocą i dobrą radą. Przyjedź do naszego magazynu, w którym prowadzimy skup kukurydzy i innych zbóż, a jak będziesz mieć chwilę, to porozmawiamy o naszej robocie.

Szybko, sprawnie i fachowo

Nasi Klienci wracają do nas w każdym kolejnym sezonie. Dlaczego? Bo staramy się, by cały proces skupu kukurydzy przebiegał szybko, sprawnie i fachowo. Zawsze podajemy informacje, jaka jest aktualna cena skupu kukurydzy mokrej 2021. Wszystko odbywa się w sposób jawny i przejrzysty. Skupujemy kukurydzę mokrą i suchą.

Nie tylko skup kukurydzy

Zajmujemy się również świadczeniem usług rolniczych, sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, dystrybucją materiału siewnego, nawozów, agrochemii. Potrzebujesz usprawnić, przyspieszyć, zautomatyzować pracę w gospodarstwie? Przyjedź do naszego skupu i porozmawiaj z naszymi pracownikami. Pomożemy, doradzimy – z nami urośnie!